Aktualitet dhe Lajme

Einxhel dhe Dj Dagz po kalojnë një krizë?! Ata nuk festojnë momentin e rëndësishëm me njëri-tjetrin

Share

Dje DJ Dagz, një nga DJ më të mirë në vend festoi ditëlindjen e e 32-të.

Siç duket çifti po kalojnë një ‘’krizë’’.

Krejt kjo pasi Einxhel nuk i urojë ditëlindjen Dagzit dhe as nuk u pa e pranishme në festën e ditëlindjes së tij.

Dyshja u bë prindër i një djali simpatik të quajtur Trev.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button