Aktualitet dhe Lajme

Egla u përjashtua nga shtëpia, Armaldo habit me postimin e tij: Uroj të jesh ende në punë, unë kur dola…

Share

Pasi u dha lajmërimi që Egla u përjashtua nga shtëpia banorja e priti me shumë sportivitet por për disa konkurrentë të tjerë nuk ishte klshtu, duke nisur debatet në shtëpi teksa ‘fajsojnë’ çiftin Ilnisa-Meriton për largimin e Eglës.

Nuk kanë munguar as reagimet nga jashtë ku pas Sara Gjordenit ka reaguar dhe një tjetër ish-banor i ‘BBV2’, Armaldo Kllogjeri, i cili nëpërmjet një postimi në Instastory thotë:

“Ah moj Egla uroj që ende të jesh në punë (në teatër) tani që dole nga ‘BBV3’, sepse unë kur dola nga ajo shtëpi e gjeta veten në rrugë.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button