Aktualitet dhe Lajme

Egla shpërthen ndaj banorëve: Ik pir*hu, jeni një tufë budallenjsh

Share

Banorët e “Big Brother Vip” kanë shfrytëzuar mesditën e sotme për të marrë rreze dielli dhe për t’u relaksuar në pishinë.

Megjithatë përplaset nuk kanë munguar. Egla ka shpërthyer në ofendime ndaj banorëve, pas një veprimi që Meritoni bëri duke u hedhur në pishinë, ku ajo po relaksohej.

Me tona të larta, ajo i thotë se piu ujë pishine për fajin e tij, ndërsa ka shpërthyer në ofendime. Meritoni është munduar t’i kërkojë ndjesë, por nuk ka funksionuar.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button