Aktualitet dhe Lajme

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, vdes 62-vjeçari në Fier

FIER- Një 62-vjeçar ka humbur jetën pasi është zënë poshtë nga zetori teksa po punonte tokën.

Lajmi në përditësim….


Huazuar nga abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Back to top button