Aktualitet dhe Lajme

E vërteta e videos virale të Kelly Rowland

Share

Kelly Rowland, u bë tituj të martën kur u shfaq duke qortuar sigurinë në premierën në tapetin e kuq të filmit francezo-italian “Marcello Mio” gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.

Fotot nga ngjarja treguan Rowland duke drejtuar gishtin drejt një roje sigurie gjatë shkëmbimit të tyre. Por sipas burimeve të brendshme, Rowland nuk ishte e para që nxiti incidentin.

“Njerëzit që janë caktuar për të ndihmuar yjet të ecin në tapetin e kuq po tregoheshin agresivë dhe Kelly po përpiqej ta injoronte atë”, pohoi një burim për Daily Mail.

Ata vazhduan: “Në momentin kur arriti te roja e fundit ajo shpërtheu sepse roja e qortoi Kelly-n dhe i tha të lëvizte kur ajo po përpiqej t’u bënte me dorë fansave dhe t’i ndihmonte paparacët të bënin fotot e tyre.

Për Daily Mail, një lexues i buzëve pretendon se roja fillimisht kërkoi falje që kishte shkelur fustanin e Rowland, për të cilën këngëtarja u përgjigj: “Është në rregull”. Megjithatë, pasi roja tha diçka tjetër, Rowland dyshohet se tha: “Mos më fol kështu” në mënyrë të përsëritur ndërsa ato ngjisnin shkallët. Rowland duket se po kënaqej para incidentit.

Në fillim të këtij viti, artistja u përfshi në një situatë tjetër kur dyshohet se u largua nga shfaqja “Today” sepse dhomat e saj të zhveshjes  “nuk ishin në nivelin e duhur”. Hoda Kotb më vonë trajtoi polemikat në emisionin e saj dhe tha se ajo ka “dashuri dhe admirim të madh” për Rowland.“Unë e adhuroj atë”, shtoi gazetarja “dhe dua që ajo të kthehet në emisionin tonë.”

“Pas 28 vjetësh që e kam njohur, Kelly Rowland mbetet një nga njerëzit më të sjellshëm, më të dashur që kam takuar ndonjëherë dhe kam pasur bekimin për ta përfaqësuar”, tha përfaqësuesi për “Entertainment Tonight”./Lapsi.alHuazuar nga Lapsi.al

Back to top button