Aktualitet dhe Lajme

E tmerrshme/ I moshuari në Rrogozhinë vret mizorisht macen, e lidh me litar dhe e godet me shkop

Share

Episode të dhunës ndaj kafshëve në vendin tonë dhe keqtrajtimi ndaj tyre vijojnë të mbeten problematike.

Rasti i fundit është shënuar në Rrogozhinë ku një i moshuar ka dhunuar në mënyrë barbare një mace.

Në një video të postuar nga Jeta Osh Qef, i moshuari shihet ta lidhë macen me litarë dhe më pas e godet me një shkop.

Pas aktit të rëndë ai e fut kafshën në një qese.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button