Aktualitet dhe Lajme

E rëndë në Tiranë, e reja shkoi për të lindur, foshnja i ndërron jetë në bark

Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ditën e sotme.

Policia bën me dije se në komisariatin nr.3 është paraqitur shtetasi A. Gj., 27 vjeç, i cili ka kallëzuar se bashkëshortja e tij është shtruar në maternitet për të lindur, dhe gjatë kësaj kohe i ka ndërruar jetë fetusi (feto morto).

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button