Aktualitet dhe Lajme

E rëndë, 35-vjeçari përplas me makinë të miturin në Vlorë

Share

Ditën e sotme, rreth orës 12:30, në rrugën “Pelivan Leskaj”, shtetasi  35-vjeç, duke drejtuar auotmjetin tip “Opel”, ka aksidentuar një shtetas të mitur, afërsisht 8-vjeç

Mësohet se i mituri ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 12:30, në rrugën “Pelivan Leskaj”, shtetasi  35 vjeç, duke drejtuar auotmjetin tip “Opel”, ka aksidentuar një shtetas të mitur, rreth 8-vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe aktualisht ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e komisariatit, për veprime të mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button