Aktualitet dhe Lajme

E la Romeon? Heidi largohet nga Shqipëria, ja çfarë shkruan ajo

Share

Pas përfundimit të Big Brother VIP 3 dhe qendrimit disa kohe ne Shqiperi nen shoqerine e te dashurit Romeo Veshaj, Heidi Baci ka udhëtuar drejt Italisë, vendit ku ajo jeton dhe ka ndërtuar jetën.

“Pak nga Italia ime”, ka shkruar Heidi.

Nuk dihet nëse me të është edhe partneri i saj Romeo Veshaj apo jo.

Presim lajme nga çifti.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button