Aktualitet dhe Lajme

E keni parë pamjen e re të Zendaya? Është vërtetë drastik!

Share

Zendaya ka bërë një ndryshim të çmendur në pamjen e saj. Tashmë flokët e saj janë prerë dhe janë kthyer në ngjyrën bjondë.

Fillimisht aktorja ka qenë me flokë mesatarë dhe brune por tanimë ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj, dhe kjo është gjëja më e mirë që çdo femër mund të bëjë për pamjen e saj.

Në një tapet të kuq në Sydney, Australi, aktorja tregoi për herë të parë pamjen e saj të re, duke lënë të habitur të gjithë të pranishmit. Më saktë, kjo nuancë e provuar nga  Zendaya quhet “bjonde e mjaltit”, një nuancë më e ngrohtë e bjondes, pothuajse e prirur drejt kafesë së hapur. Pa dyshim, është një nga ndryshimet më të papritura të pamjes së momentit!
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button