Aktualitet dhe Lajme

Dy viktima në më pak se një orë, humb jetën një tjetër i moshuar në plazh

Share

Një tjetër i moshuar ka humbur jetën ditën e sotme në ujrat e detit. Mësohet se një 83-vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë përshkak të një arresti kardiak.

Sipas njoftimit të policisë i moshuari ka pësuar infarkt pasi është futur në det për tu larë. Ngjarja ka ndodhur në Zvërnec ndërsa viktima humbi jetën rrugës për në spital. Pak më parë u njoftua se edhe një person tjetër humbi jetën ne Durrës pasi pësoi arrest kardiak pasi ra në kontak me ujin.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button