Aktualitet dhe Lajme

“Dukesh pak si Rocky Balboa” Fatjoni lëndon syrin, Ledjoni e krahason me aktorin e njohur

Share

Mbrëmja e sotme e spektaklit televiziv “BBVA3”, ka nisur me nota humoristike.

Moderatori i “Primet”, ka komentuar “look-un” e disa prej banorëve, ku një ndër do ishte dhe Fatjoni i cili ka dëmtuar syrin, si pasojë e një loje, dhe Ledjoni e ka krahasuar me një aktorë të njohur.

“A je më mirë? Se me këtë syrin dukesh pak si Rocky Balboa. Po pres nga momenti në moment të thuash ‘Adrianaaa’”‘, tha ai.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button