Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraPërditshmëriShqipëria

Drini i Zi mer një tjetër jetë!

Share

Dibër/ Informacion paraprak

Në vendin e quajtur “Ura e Lushes”, njësia Administrative Arras, një 12 vjeçare dyshohet se duke u larë në lumin Drin është mbytur.

Shërbimet e Policisë në bashkëpunim me banorët e zonës kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen e trupit të së miturës.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

 

Back to top button