Biznese ne ShitjeDibra Real EstateLOKALEPërditshmëriPeshkopiShqipëria

Dobrovë Peshkopi, shite kjo Bar Kafe Mezeri

Share

Shitet kjo prone aktualisht biznes ne lagjen Dobrove ku frekuentohet si Bar Kafe Mezeri , ka nje siperfaqen prej 75 m2 ne certifikate pronesie por ka ne perdorim edhe veranden jashte objektit ku ne total shkon afer 150 m2.

Ka nje cmim me leverdi dhe te diskutueshem, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni nga afer.

Eshte hapur per here te pare ne vitin 2020 dhe sic e shikoni ne foto eshte e kompletuar persa i perkete disajnimit dhe te gjithave pajisjeve qe e bejne nje investim bashkohor dhe komod!

Shenim: Ka uje 24 ore por ka edhe hapsire ekstra ku ju mund ta plotesoni iden tuaj te biznesit, poashtu ky biznes ka dy hyrje per brenda ku te krijon mundesine per te krijuar edhe dy biznese njekohesisht!

Nepermjet ketyre fotove do e kuptoni qe ka nje interes te larte per blerje andaj mos nguroni te na kontaktoni dhe ta konstatoni nga afer. Ka nje cmim me leverdi dhe te diskutueshem, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni nga afer.

Kjo Bar Kafe Mezeri ka nje klientele te konsiderueshme ku gjate sozonit veror shtohet akoma me shume.

Pervec bar kafe ketu sherbehet edhe mezeri !

Adressa: Rruga Vehbi Dibra , Dobrove Peshkopi, perballe market Selami

Adresa ne google map

Një kafe nga ju!

Back to top button