Aktualitet dhe Lajme

Do të ketë një ribashkim me Sarën? Ledri Vula habit me përgjigjen

Share

Ledri Vula dhe Sara Hoxha, kohët e fundit janë komentuar shumë për marrëdhënien e tyre. Çifti thuhet se është ndarë, ndonëse nuk është konfirmuar nga asnjëra prej palëve.

Blogerja e njohur ka qenë së fundmi e ftuar në një emision, ku është pyetur edhe për këtë raport. Ajo ka lënë peng çdo gjë, duke treguar se ka edhe mundësi ribashkimi në të ardhmen.

Ndërsa reperi në një intervistë televizive, është pyetur për një ribashkim me ish-partneren.

“Po, me 100 probleme jam rikthyer”, ka qenë përgjigja e prerë e artistit të njohur.

Ledri dhe Sara kanë bashkë një vajzë, Poem Blu.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button