Aktualitet dhe Lajme

Dhunoi bashkëjetuesen arrestohet 45 vjeçari, procedohet penalisht dhe e reja

Share

schedule12:30 – 27 Maj, 2023

Një 45 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Vlorës pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij 23 vjeç.

Sipas policisë është proceduar penalisht edhe e reja, e cila dyshohet se ka dhënë kallëzim të rremë, duke pretenduar se ndaj saj kanë ushtruar dhunë shtetas të tjerë, jo shtetasi 45 vjeçari.

Ndërkohë policia vijon punën për zbardhjen e plotë të këtij rasti./abcnews.al
Huazuar nga abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Back to top button