Aktualitet dhe Lajme

Detaje nga krisja e marrëdhënies së JLo dhe Ben Affleck

Share

Jennifer Lopez po fokusohet në punë pasi thashethemet vazhdojnë të rrethojnë atë dhe Ben Affleck.

“Ata janë ende duke jetuar të ndarë,” tha një burim i afërt me Lopez për PEOPLE. “Ajo është kthyer në L.A. për provat e turneut. Ajo është shumë e fokusuar në punë.”

Lopez, 54 vjeç dhe Affleck, 51 vjeç, e kaluan Ditën e Nënës të ndarë dhe kanë jetuar nën çati të ndryshme në Los Angeles.

Më 23 maj, Affleck u pa duke dalë në restorantin e Los Anxhelosit Giorgio Baldi me një grup ndërsa Lopez ishte në Mexico City  në tapetin e kuq të filmit të saj të ri Netflix Atlas.

Në dokumentarin e fundit The Greatest Love Story Never Told, Affleck tha se ai dhe Lopez janë “dy njerëz të ndryshëm që përpiqen të mësojnë të bëjnë kompromis”.

Një burim i industrisë së filmit tha së fundmi për PEOPLE se Affleck nuk ka qenë kurrë plotësisht rehat duke shfaqur romancën e tij me Jennifer në botë përmes punës së saj krijuese.

“Ati ka qenë gjithmonë i impresionuar se si ajo punon kaq shumë dhe ka arritur kaq shumë sukses”, thotë burimi. “Por hapja dhe promovimi nuk janë mënyra e tij.”

Aktorëtrindezën marrëdhënien e tyre në 2021 dhe u martuan në 2022.

 Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button