Aktualitet dhe Lajme

Deputeti Asllan Dogjani paraqitet në SPAK

Share

Deputeti i Partisë Demokratike është paraqitur para disa minutash në Prokurorinë e Posaçme.

Ai hyri brenda në ambientet e SPAK rreth orës 10:00, ndërsa ende nuk dihen arsyet e paraqitjes.

The post Deputeti Asllan Dogjani paraqitet në SPAK appeared first on Lapsi.al.


Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button