Aktualitet dhe Lajme

Deputeti Asllan Dogjani paraqitet në SPAK (VIDEO)

Share

Paraditen e kësaj të mërkure, deputeti i Partisë Demokratike, Asllan Dogjani, është paraqitur  në ambientet e Prokurorisë së Posaçme (SPAK).

Nuk dihet arsyeja se përse është thirrur Dogjani nga SPAK dhe për cilën dosje do të japë shpjegime para oficereve të BKH-së.

Dogjani ka hyrë në SPAK rreth orës 10:00.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button