Aktualitet dhe Lajme

Ç’po ndodh? Majk publikon videon e Xhensila Myrtezajt, më pas e fshin

Share

Reperi Majk së fundmi ka postuar në “instastory” një video të këngëtares Xhensila Myrtezajt, e cila shfaqet duke kërcyer në mënyrë sensuale.

Video mban këngën e reperit “Temelin”, ndaj ai e ripostoi në profilin e tij.

Mirëpo, duket se është bërë pishman, pasi Majk vendosi ta fshinte si story. Ky veprim lë pas shumë pikëpyetje për raportin mes tyre.

Mos vallë ka diçka më shumë në këtë mes? Apo Majk e fshiu për të mos krijuar aludime të kota.

Kujtojmë se si Majk ashtu edhe Xhensila janë beqarë. Të dy janë prindër, Xhensila të dy fëmijëve, ndërsa Majk baba i një djali.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button