Aktualitet dhe Lajme

Blerando shpërthen në lot, qëndron i vetëm në oborr

Share

Blerando sot ka qëndruar i vetëm për disa momente larg banorëve të tjerë në Big Brother VIP Kosova 2.

Ai derisa ishte në oborrin e shtëpisë së BBVK2 ka qarë për disa momente.

Shikoni videon me poshte:

The post Blerando shpërthen në lot, qëndron i vetëm në oborr appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button