Aktualitet dhe Lajme

“Big Brother”, Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Share

Gjatë një bisede të zhvilluar mes Meritonit, Ilnisës dhe Heidit, kjo e fundit është shprehur pak më shumë lidhur me marrëdhënien dhe ndjenjat që ka për Romeon.

Ka qenë Meritoni ai që siç duket e ka ‘ngacmuar’ disi, duke i thënë se Romeo është një djalë tepër i mirë.

Ndërsa Heidi i përgjigjet kështu: “Ky është në autobus! Unë jam rëndë, kam rënë brenda. E kupton dot? Është shumë rëndë situata. Është skandal”.

Ilnisa kthehet nga Meritoni duke i thënë: “E do shumë kjo”.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button