Aktualitet dhe Lajme

Bie zjarr në një banesë në Orikum

Share

Një banesë në Orikum është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.

Raportohet se nga zjarri fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, ndërsa dyshohet se flakët kanë nisur nga një shkëndijë elektrike.

Zjarrfikësja dhe policia kanë mbërritur në vendngjarje.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button