Aktualitet dhe Lajme

Bie nga tarraca 21-vjeçari në Lezhë, në gjendje të rëndë drejt Traumës

Share

Një 21-vjeçar, i cili ka rënë nga tarraca në Lezhë është nisur me urgjencë drejt Traumës.

Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 16:00, në spitalin rajonal të Lezhës, është dërguar për të marrë ndihmë mjekësore, shtetasi K. Ç., 21 vjeç, banues në Torovicë, i cili dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga tarraca e biznesit në pronësi të familjarëve të tij.

21-vjeçari po transportohet në Spitalin e Traumës, Tiranë, për të marrë ndihmë të specializuar mjekësore, dhe aktualisht është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor vijon të punojë për sqarimin e rrethanave të rastit.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button