Aktualitet dhe Lajme

Bes Kallaku konfirmon ndarjen nga Xhensila: Ishim bërë si të huaj, nuk e prisja të ndodhte kjo situatë

Share

Aktori i njohur Bes Kallaku ka konfirmuar dje ndarjen nga Xhensila Myrtezaj. Gjatë bisedës me fermerët në Ferma Vip, Besi tregoi se fëmijët jetojnë me ish-bashkëshorten.

“Gocën e takoj më shpesh, djalin e shoh pak më rrallë sepse jetojnë me ish-bashkëshorten. Por mërzitem ndonjëhere se njeriut i ndodhin disa situata në jetë që nuk i ka pritur.

Është pak e vështirë. E rëndësishme është që të jenë më mirë, të jemi falenderues se ndodh që nuk vlerësojmë ditët e mira”, tha ai.

Besi gjithashtu rrëfeu se marrëdhënia me Xhensilën ishte bërë e vështirë, duke e konsideruar këngëtaren “të huaj”.

“Jam në shtëpi me nusen e jemi të huaj. E rëndësishme është t’i kesh mirë më shëndet. Këtë vlerësoj. O Zot faleminderit”, tha Besi.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button