Aktualitet dhe Lajme

Ben Affleck shpërngulet nga shtëpia e JLO

Share

Ben Affleck thuhet se ka zhvendosur të gjitha gjërat e tij nga shtëpia që zotëron së bashku me  Jennifer Lopez. Sipas raportimeve , dyshja  të cilët u martuan në korrik 2022, po jetojnë të ndarë.

Lopez jeton në rezidencën e çiftit me vlerë 60.8 milionë dollarë në Beverly Hills, ndërsa Affleck po qëndron në një shtëpi me qira disa milje larg në lagjen Brentwood të Los Anxhelos.”

Afflecjhoqi të gjitha sendet e tij personale nga rezidenca duke u shpërngulur, përpara kthimit të artistes nga pushimet e saj solo në Itali.

“Martesa ka përfunduar plotësisht dhe Jennifer është zemërthyer. Ajo e do dashurinë dhe donte që kjo të funksiononte shumë.” tha burimi.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button