Dibra MarketingGjej ProfesionistëParukeri dhe KozmetikPërditshmëri

Beauty Sallon “Frankfurt” në Peshkopi

Share

Duke huazuar dizajnin e nje salloni bukurie ne Frankfut vjen po i njejti per klientet e Peshkopise

Një parukiere e mirë gjithmon ju jep avantazhe për më shumë buzëqeshje dhe optimizim

Sic e shikoni dhe ne foto, eshte sallon bukurie shume bukur i dizajnuar, me nje sherbim me shume korektesi dhe kreativitet, Sallon Beauty Frankfurt ne qytet eshte nje mundesi me shume per te gjithe te interesuarat per sa i perket bukurise femerore!

Ketu do gjeni si sherbime si me posh;

1- Solar

2 -Estetikë

3 – Parukeri

4 – Qerpik Extension

5 – Vetulla Laminim

6 – Depilim

7 – Thonj

Ndjesia juaj pozitive nis pikërisht nëse del nga shtëpia e kuruar mirë dhe e mbyll ditën në të njejtën forme fale performancës tuaj unike

Me një komunikim shtjellues dhe detajues, ato qe sherbejne do ju vë në dijeni se cfare duhet bërë me flokun ose modelin tuaj .

Poashtu do gjeni produktet kozmetike nga me te njohurat dhe efikaset ne treg.

Orari: 08:00 17:00

Dita e premte pushim

Kontaktoni: 069667590

Instagram: Beauty Sallon Frankfurt

Ndodhet prane lokalit te njohur “BOLZANO” ne Peshkopi

  

Adresa ne google map:

Back to top button