Aktualitet dhe Lajme

Bardhi vjen me një surprizë për të gjithë (FOTO)

Share

Këngëtari i mirënjohur Bardhi, i njohur për baladat e tij të bukura dhe tepër të veçanta, së fundmi është përfolur kudo për pjesëmarrjen e tij në formatin më të ndjekur të ‘BBV3’.

Për arsye familjare, ish-konkurrentit i duhej të ndërpriste garën dhe që prej asaj kohe ai nuk është parë më askund, qoftë me projekte të reja muzikore, koncerte etj.

Por pasditen e sotme Bardhi ka ardhur me një surprizë për të gjithë, teksa nëpërmjet një postimi në Instastory ka njoftuar për një projekt muzikor të tijin që do të lancohet së shpejti.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button