Aktualitet dhe Lajme

Banuese në SHBA, gjendet e vdekur një 36-vjeçare në Shkodër – Abc News

Share

schedule21:29 – 24 Maj, 2023

SHKODËR- Një 36-vjeçare është gjetur pa shenja jete në hostelin ku banonte me qira në qytetin e Shkodrës. Policia thotë se viktima është banuese në Texas në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo është gjetur e vdekur nga nëna e saj, ndërsa paraprakisht dyshohet se ka ndërruar jete nga mbidoza e ilaçeve. Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune./abcnews.al

 
Huazuar nga abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Back to top button