Aktualitet dhe Lajme

Atletico Madrid – Barcelona, formacionet zyrtare

Share

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Atletico Madridit dhe Barcelonës, e vlefshme për javën e 29-të të La Ligas.

Momentalisht, Barcelona gjendet në vendin e tretë me me 61 pikë, 11 më pak se Real Madridi që prin.

Në anën tjetër, Atletico Madridi është në vendin e pestë me 55 pikë të grumbulluara.

Formacionet zyrtare:
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button