Festa dhe EventeGjej ProfesionistëPërditshmëriPeshkopiReklameVeshje dhe Aksesore

Arbri Event në Peshkopi “Lule natyrale”

Share

 

Cilado qoftë arsyeja, një dhuratë e personalizuar ose tjeter, tek Arbri Event është unike dhe e vecantë. Nëse jeni duke kërkuar të jepni një dhuratë për të suprizuar familjarët, mikun apo një njeri special në jetën tuaj, ju keni ardhur në vendin e duhur.

Ata ndodhen ne hyrje te lagjes Dobrovë kur shkon per Tirane dhe kane nje kliente te konsiliduar fale korektesise, cilesise se sherbimit dhe cmimit konkurues!

Ne vitrinen e tyre gjeni nje game te madhe produktesh si suvenire, panorama, aksesore etj

 

Kompozim buqeta lulesh natyrale dhe jo vetëm!

  

🎆Dekorim për festën tuaj dhe kokletil të ndryshëm🎈

Dhuratat janë një mënyrë e shkëlqyer për t’i treguar dikujt se sa kujdeseni për to. Ka shumë arsye për t’i dhuruar dikujt një dhuratë.

Mund të jetë një event, si fejesë, dasem, synetllëk, ditëlindja, përvjetori ose mund të jetë një shenjë vlerësimi, si një falënderim për një person të caktuar ose thjesht një mënyrë për të thënë “Të dua”.

 

I gjeni per follow ne facebook Arbri Event

dhe Instagram: lule_natyrale_arbri_event_

Pagesa në dyqan por dhe me Western Union💶

📞🌺Porosit buqetën që të pëlqen💐

📲0673218117, Whatssap📱

Adresa: Dobrovë rruga kapxhie, Peshkopi, Albania

Adresa ne google map:

 

 

Back to top button