Aktualitet dhe Lajme

Angli-Sllovaki/Koha shtesë nis me gol, Kane përmbys takimin (VIDEO)

Share

Menjëherë pas nisjes së pjeses së parë të kohës shtesë, Anglia ka përmbysur rezultatin. Kane godet me kokë dhe çon topin në rrjetë duke e cuar ndeshjen 2-1 ndaj Sllovakisë.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button