Aktualitet dhe LajmePërditshmëriPolitikë

Ambasadorja Yuri Kim në selinë e PD

Share

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim, ka shkuar këtë paradite në selinë e Partisë Demokratike.

Mësohet se ambasadorja Kim po zhvillon një takim me kryedemokratin Lulzim Basha, një ditë para zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit.

Source link

Artikuj të ngjashëm

Back to top button