Aktualitet dhe Lajme

“Aleanca e qelbësirave”/Shpërthen keq Jul Deda, me gotën me verë në dorë “kryqëzon” Heidin, Romeon dhe Eglën

Share

Gjatë darkës, me gotën në dorë, ai ngriti një dolli për Heidin, Eglën dhe Romeon dhe i quajti “aleanca e qelbësirave”.

Kujtojmë se shumica e banorëve në shtëpi, e akuzonin Julin se kishte krijuar një aleancë të fshehtë me Eglën, por mbrëmë aktori e vërtetoi se nuk kishte asnjë aleancë me të, por Romeo dhe Heidi po.

Juli: Romeo, Egla, Baci gëzuar! Këtë dolli e ngre për aleancën e qelbësirave që e nxori kokën sot, mes Romeos, Eglës dhe Bacit. Kjo është aleanca e qelbësirave dhe këta kanë qenë që në fillim miqtë e mi dhe sot i falënderoj të tre. Të tre jeni qelbësira.

Romeo: I ka ikur truri o vëlla, je çmendur.

Juli: Ju i keni treguar publikut që jeni tre qelbësira në Big Brother. E keni bërë këtë lojë që nga fillimi deri në fund dhe keni treguar që Jul Deda është njeriu më i drejtë në Big Brother dhe kaq e thjeshtë historia.

Romeo: O zonjë e çmendur.
Huazuar nga Javanews.al

Back to top button