Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Vlorë/ Makina merr flakë pasi përplaset, drejtuesi i mjetit dërgohet në spital

Share

Foto ilustruese

Një aksident është shënuar rreth orës 2:30 minuta të mëngjesit në afërsi të bulevardit Vlorë – Skelë pranë Poliklinikës. Si pasojë e përplasjes automjeti është përfshirë nga flakët.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit ka dalë nga makina para se mjeti të merrte flakë dhe është dërguar në spital.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button