Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Vlorë, makina me targa të huaja përplaset me shtyllën, një person i plagosur

Share

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Vlorës. Mësohet se një automjet tip “BMW” me targa të huaja ka goditur një nga shtyllat në mes të rrugës dhe ka përfunduar në krahun tjetër.

Nga raportimet e para bëhët me dije se ka mbetur i plagosur një person, i cili është dërguar në spital. Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes për të sqaruar shkaqet e aksidentit.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button