Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Vlorë/ Automjeti përplas motorin, një i plagosur

Share

Një aksident automobilisti është regjistruar në Vlorë mbrëmjen e sotme në lagjen “Hajro Cakërri, ku një automjet ka përplasur një motor.

Mësohet se drejtuesi i motorit është dëmtuar lehtë.

Policia ndodhet në vendngjarje për të hetuar shkaqet e aksidentit.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button