Aktualitet dhe Lajme

Aksident në rrugën Lezhë- Milot, plagoset polici

Share

Një aksident është regjistruar pasditen e 20 majit në aksin rrugor Lezhë- Laç.

Sipas informacioneve nga gazetari, Elidon Ndreka në aksident është përfshirë një mjet i tonazhit të rëndë, trajler i cili është përplasur me një automjet.

Një person ka mbetur i plagosur dhe sipas informacioneve është drejtues i mjetit, njëherazi edhe efektiv policie.

Nuk dihen ende detajet e ngjarjes, policia ka shkuar në vendin ku u regjistrua aksidenti dhe po heton.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button