Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Korçë, dy makina përfundojnë në kanal pas përplasjes

Share

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në afërsi të fshatit Plasë të Korçës. Mësohet se dy mjete janë përplasur dhe kanë përfunduar në kanal. Policia ka nisur hetimet për ngjarjen.

Kanë qenë banorët ata të cilët kanë ndihmuar personat e dëmtuar. Kujtojmë se ky ishte aksidenti i 6-të i ndodhur gjatë ditës së djeshme.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button