Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Kavajë, “Skoda” merr para 68-vjeçarin

Mbrëmjen e sotme është regjistruar një aksident në Kavajë. Mësohet se një makinë tip “Skoda” ka përplasur 68-vjeçarin Bajram Saraçi.

Shoferi i makinës në momentin e ngjarjes po udhëtonte me familjen dhe në mjet ishte edhe djali 9-vjeç.

68-vjeçari është transportuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

The post Aksident në Kavajë, “Skoda” merr para 68-vjeçarin appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga portali Albeu.com

Back to top button