Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Fier, ndërron jetë shoferi

Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30, në fshatin Bidaj, Kolonjë.

Shtetasi G. B., rreth 58 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Nissan”, ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë, ka humbur jetën shtetasi G. B..

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit./albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button