Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Fier/ 24 vjeçari humbet kontrollin dhe godet “Benzin”, një i plagosur

Share

Një aksident ka ndodhur në fshatin Marinëz në Fier, në rrugën dytësore rreth orës 16:00. Ku një 24-vjeçar ka humbur kontrolin e mjetit dhe për pasojë ka goditur një automjet tjetër tip “Benz”, drejtuesi I të cilit ishte një i moshuar.

Si pasojë e goditjes është dëmtuar lehtë shtetasi N. G., i cili ndodhet në spital,në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button