Aktualitet dhe Lajme

Aksident në aksin rrugor Tiranë-Elbasan! Humb jetën 55-vjeçari, plagoset pasagjerja

Share

Një 55-vjeçar ka mbetur i vdekur nga përplasja e dy makinave në aksin rrugor Tiranë-Elbasan.

Si pasojë e përplasjes është plagosur pasagjerja që po udhëtonte me viktimën.

Nuk dihen ende shkaqet e përplasjes së dy makinave, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.05.2023, në aksin rrugor Tiranë – Elbasan, automjeti me drejtues shtetasin E. Q. është përplasur me automjetin me drejtues Sh. K. Si pasojë e aksidentit, ka humbur jetën shtetasi Sh. K., 55 vjeç dhe është dëmtuar pasagjerja që udhëtonte në automjetin e tij, shtetasja V. K., e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Top Channel

var ajaxurl = “https://top-channel.tv/wp-admin/admin-ajax.php”;

//Google Analytics
window.dataLayer = window.dataLayer || [];

function gtag() {
dataLayer.push(arguments);
}
gtag(‘js’, new Date());

gtag(‘config’, ‘UA-7855069-1’);

//Facebook
window.fbAsyncInit = function() {
FB.init({
appId: ‘1715618661991455’,
xfbml: true,
version: ‘v2.10’
});
FB.AppEvents.logPageView();
};

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) {
return;
}
js = d.createElement(s);
js.id = id;
js.src = “https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));


Huazuar nga TopChannel

Back to top button