Aktualitet dhe Lajme

Aksident në aksin rrugor Korçë-Bilisht/Plagoset drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri

Share

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Korçë-Bilisht.

Drejtuesi i mjetit me inicialet A. M., dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit tip “Ford”, e për pasojë ka dalë nga rruga.

Sipas njoftimit të policisë shoferi dhe pasagjeri me inicialet janë I. M., u dërguan për mjekim në spital.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button