Aktualitet dhe Lajme

Aksident në aksin Levan-Tepelenë, shoferja humb kontrollin, mjeti del nga rruga dhe përfundon në arë

Share

Pak minuta më parë,  një aksident ka ndodhurnë aksin Levan Tepelenë, pranë fshatit Kafaraj.

Një mjet tip “Ford” që drejtohej nga një vajzë rreth të 30-vjeç, ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë jashtë rruge.

Në vendngjarje, kanë mbërritur policia dhe autoambulanca që kanë shoqëruar për në Spitalin e Fierit.

Sipas informacioneve, vajza udhëtonte e vetme dhe shkak dyshohet përgjumja ose përdorimi i telefonit.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button