Aktualitet dhe Lajme

Aksident në aksin Korçë-Pogradec/ Përplasen 2 makina, dy të lënduar

Share

Ditën e sotme, një aksident ka ndodhur në aksin nacional Korcë-Pogradec, në afërsi të fshatit Vloçisht.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se në aksident janë përfshirë 2 mjete, e për pasojë janë dëmtuar 2 shtetas.

Nuk dihet nëse nga aksidenti ka të lënduar të tjerë, teksa policia po shkon drejt vendngjarjes.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button