Aktualitet dhe Lajme

Aksident me vdekje në Memaliaj/ Përmbyset mjeti i tonazhit të rëndë, zë poshtë 50-vjeçarin

Share

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur paraditen e sotme në Memaliaj.

Sipas informacioneve policore një automjet i tonazhit të rëndë që përdoret për shpime për nxjerrjen e ujit është përmbyur dhe ka zënë poshtë drejtuesin, 50-vjeç.

Aksidenti është regjistruar në fshatin Qesarat. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button