Aktualitet dhe Lajme

Aksident i trefishë në Vlorë, dyshohet për disa persona të plagosur

Share

Një aksident i trefishë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të marte (30 prill) në Vlorë, në rrugën “Ali Demi”.

Bëhet me dije se janë përplasur tre automjete, teka dyshohet se kanë mbetur të plagosur disa persona.

Për momentin nuk dihen detaje të tjera, teksa policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje.

/a.r


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button