Aktualitet dhe Lajme

Afrona bëri bujë të madhe pas intervistës me Bleron, tani vjen me paralajmërimin e bujshëm (FOTO)

Share

Afrona Dika, bëri bujë të madhe gjatë këtyre ditëve pas publikimit të intervistës me ish-bashkëshortin e saj, Blero Muharremin.

Këta të fundit zhvilluan një intervistë në të cilën folën për ndarjen e tyre dhe publikut iu desh të prisnin pak kohë për publikimin e podkastit të plotë, i cili tanimë numëron plot 400 mijë shikime për vetëm një jave.

Mirëpo së fundmi, Afrona ka paralajmëruar për diçka të re fansat, ndonëse nuk ka zbuluar detaje.

“A çka ju pret, çka ju pret. Projekti tjetër”, ka shkruar ajo. Mos ndoshta ndonjë gjë e re me Bleron? Presim…
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button