Aktualitet dhe Lajme

A i ka dhënë fund lidhjes me biznesmenin? Dafina Zeqiri shuan zërat

Share

Disa ditë më parë në median rozë qarkulluan lajme se Dafina Zeqiri i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin e saj, biznesmenin kosovar Kreshnik Gjergji.

Zërat për ndarje u shtuan akoma më shumë disa ditë më parë, pasi këngëtarja hoqi nga faqja e saj Instagram të gjithë ndjekësit duke përfshirë këtu edhe të dashurin.

Megjithatë përmes një postimi në Instagram së fundmi, këngëtarja iu ka dhënë fund njëherë e mirë zërave se është ndarë nga partneri.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button